Geri Dön Noktalara Geri Dön Geri Dön

30 Dakika Kuralları

30 dakika garantisinden yararlanabilmek için müşterilerimizin sipariş tesliminden itibaren 60 dakika içerisinde 44 44 500 çağrı merkezimize, internet adresimizdeki bize ulaşın bölümüne veya ilgili şubemize bilgilendirilme yapılması gerekmektedir, daha geç yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır.

İade işlemi aynı gün içinde restoranlarımızın yoğunluğuna göre yapılacaktır.

30 dakikada teslim garantisi, paket servis yapan restorantımızın servis sınırlarında geçerlidir ve kuryelerimizin sürüş güvenliği için paket servis alanlarımız sınırlıdır.

Toplu siparişlerde (4 adet pizza ve/veya 4 menü üzeri siparişlerde) 30 dakikada teslim garantisi yoktur.

30 dakika teslim garantisi promosyon günleri, özel günler, kötü hava koşullarında ve 23:00-01:00 arası gece servis saatlerinde geçerli değildir.

Hastane, Okul, İş merkezleri ,Siteler vb. alanlarda 30 dakika garantisi Güvenlik veya Danışma birimlerine kadardır.

Adres bildirimlerinde, yazım hataları ve eksikliklerde (cadde/sokak adı veya bina numarası hatalı/eksik yazıldığında vb.) 30 dakikada teslimat garantisi verilmemektedir.

Promosyonlar birleştirilemez ve ekonomik menülerde geçersizdir.

Geri ödeme yapılabilmesi için; siparişinize ait fişin ve kredi kartı slibinin geri ödeme esnasında dağıtım elemanına teslim edilmesi gerekmektedir.

SMS alt yapı çalışmalarımızı hızlı bir şekilde sürdürürken çözüm odaklı olmak adına sms@pizzapizza.com.tr’ye mail göndermeniz halinde SMS üyeliğiniz sonlandırılıp, sizlere kampanyalarımız hakkında bilgiler iletilmeyecektir.

Pizza Pizza web sitesinde yer alan materyaller teknik hatalar, yazım hataları veya görsel hatalar içerebilir. Pizza Pizza web sitesindeki materyallerin doğru, eksiksiz ve güncel olduğunu taahhüt etmemektedir. Pizza Pizza web sitesinde yer alan materyallerde önceden bildirimde bulunmaksızın herhangi bir zamanda değişiklik yapabilir. Ancak Pizza Pizza bu materyalleri güncelleyeceğine dair herhangi bir taahhütte bulunmamaktadır.

Pizza Pizza 30 dakikada teslim garantisi veriyor. Siparişinizin 30 dakikadan geç teslim edilmesi durumunda Pizza Pizza’nın maksimum yükümlülüğü sipariş başına menüdeki en yüksek fiyatlı ürün kadardır. Fiş tutarından bu miktarda indirim yapılacaktır. Sipariş bedeli daha az ise hiç bedel alınmaz. 30 dakika garanti kuralı gönderim alanlarıyla sınırlıdır. Siparişlerinizin geç gelmesi durumunda bedelsiz verilen ürünlerin ücretleri personelden kesilmemektedir. Minimum paket servis tutarı 10,90 TL’dir. Pizza Pizza önceden haber vermeden fiyatlarda ve kampanya içeriğinde/süresinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. (Çocuk menüleri ile verilen oyuncaklarda şekil/renk farklılıkları olabilir ve stoklarla sınırlıdır.)

Açık alanlara(park,havuz, pazar yeri, oyun alanları vb.) 30 dakika servis garantisi yoktur.