Geri Dön Noktalara Geri Dön Geri Dön

Tedarik Zinciri

Pizza Pizza

Pizza Pizza olarak önceliğimiz; en kaliteli ve en taze malzemeler ile en lezzetli pizzalarını müşterilerimize ulaştırmaktır. Bunun için ürünlerimizi Türkiye’nin en saygın ve bilinir tedarikçilerinden temin ediyor ve yüksek standartlarda 20 yıllık sektör tecrübemizle harmanlayarak içerik kalitesi yüksek lezzetli ürünler sunuyoruz.

Tesislerimizdeki üretim aşamaları ve hijyen standartları Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından periyodik olarak denetlenmektedir. İzmir ve İstanbul merkezlerimizden yurt içi ve yurt dışındaki iş ortaklarımıza standart ürün ve hizmet sağlamaktayız.

Tedarik Zinciri merkezlerimizde ürün toplama sistemleri ile müşterilerimize ulaşan ürünlerin %100 kalite takibini yaparak, restoranlarımızda en taze ve kusursuz hammaddelerin kullanılmasını sağlamaktayız.

Ürünlerimizde domuz eti ve katkıları kesinlikle kullanılmamaktadır. Buna ek olarak ihtiyaçlarımızın % 99'unu yurt içinden sağlayarak yerli üretim ve istihdamın gelişmesine de çok önemli bir katkı yapmaktayız.