Geri Dön Noktalara Geri Dön Geri Dön

Sıkça Sorulan Sorular

Ürünlerinizde domuz yağı ve türevleri bulunuyor mu? -

Ürünlerimizin hiç birinde domuz yağı ve türevleri bulunmamaktadır. Tüm et ürünlerimiz Helal Sertifikasına sahiptir.

Pizza malzemelerinizi hangi markalardan tedarik ediyorsunuz? -

Tedarikçilerimizin tümünü kapsamlı bir çalışma sonucu seçiyoruz. Tedarikçilerimizi; Gıda Güvenliği ve ürün kalite standardımızı sağlayacak kurallar çerçevesinde oluşturduğumuz bir denetim listesi ile periyodik aralıklarla denetliyoruz. Denetim puanı, belirlediğimiz barajın altında kalan tedarikçiler ile derhal çalışmayı sonlandırıyoruz. Bizim için önemli olan ürünlerimizin ürün kalitesinin standartıdır. Pizza malzemelerimizin çoğunluğu AR-GE çalışmaları sonucu firmamızca geliştirilen özel reçetelerimizdir. Standart ürün kalitemizi ve standart Gıda Güvenliği koşullarını sağlayabilecek firmalar ile çalışmak temel prensibimizdir.

Bir pizzanın üretim süreci nasıldır? -

Lezzetli bir pizzanın üretimi, iyi bir pizza hamuru üretimi ile başlar. Pizza hamurumuzu merkezimizde bulunan üretim tesisimizde yapıyor ve tüm şubelere bu noktadan dağıtarak şubelerimizde kalite ve lezzetimizden ödün vermiyoruz. Pizza üst malzemeleri de merkez fabrikamızda kontrol edilerek, onaylanır ve şubelere soğuk zincir ile servis edilir. Pizza hamurumuz ve Pizza üst malzemeleri şubelerde buluşur. Pizza hamuru firmamıza özel açma tekniği ile eğitim verilmiş personel tarafından özenle açılır ve pizza tabanı haline getirilir. Pizza üst malzemelerinde ilk sırayı reçetesi bize özgü olan pizza sosusumuz alır ve hemen arkasından mozzarella peynirimiz ve diğer malzemelerimiz ile süslenir. Artık pizzamız pişmeye hazırdır. Hemen fırınımıza atılır ve pişirilir. Restoran müşterilerimiz için pizzamız dilimlenir ve masasında sabırsızlıkla bekleyen müşterimize servisi yapılır. Paket Servis Müşterimiz için pizzamız paketlenir ve 30 dakika teslim garantisi ile özel tasarlanmış motor bagajında, ısı kaybını en aza indirgeyerek siz değerli müşterilerimize ulaştırılır. Afiyet olsun!

Pizza hamurunuzun sırrı ne? -

Pizza hamurunun en önemli hammaddesi undur. Bu sebeple ana hammaddemiz olan unu titizlikle seçmekteyiz. Unumuzun en önemli özelliği yapısında yüksek oranda bulunan proteindir (glutendir). Gluten buğdayın içerisinde bulunan çok özel bir yapıdır ve ancak kaliteli buğdayda oranı yüksektir. Gluten sayesinde hamurumuzun yapısı daha güzel ve lezzeti daha iyi olmaktadır.

Pizza Pizza nasıl bir gıda denetimi sürecinden geçiyor? -

Firmamız ISO22000 Kalite Yönetim Sistemi Belgesine sahiptir. Bu belge, üretimimizin Gıda Güveliği standartlarına uygunluğunu ve bu konuda resmi kurumlar tarafından denetlendiğini göstermektedir. Ancak unutulmamalıdır ki Pizza Pizza'nın en önemli denetçileri müşterileridir. Müşterilerinden aldığı tüm yorumları samimiyetle detaylı bir şekilde sorguluyor, değerlendiriyor ve gerekli aksiyonları alarak her zaman müşteri memnuniyetini koruyoruz. Kısacası, iyileşmemizde ve sürekli gelişmemizde en büyük denetçimiz müşterilerimiz, yani sizlersiniz. Katkılarınızdan dolayı teşekkür ederiz